Body korygujące pod biust na wąskich naramkach z jonami srebra / 06-718 Hanna Style

Producent: Hanna Style
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: 24 h
  • Kolor
  • Rozmiar
szt.
Cena netto: 73,09 zł 89,90 zł
Body korygujące pod biust 06-718 jest to model z nowej kolekcji bielizby profilującej, wktórej wykorzystano innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwalające na skuteczne profilowanie sylwetki. Body profilujące posiadają korygujące sylwetkę panele, które w swojej konstrukcji zawierają selektywne wzmocnienia, wpływające na modelowanie kształtu ciała. 
Bielizna podnosi pośladki, modeluje biodra oraz talię, spłaszcza brzuch i równocześnie redukuje poczucie nadmiernego ciepła podczas noszenia dzięki zastosowaniu nowoczesnych mikrowłókien, które szybko odprowadzają wilgoć oraz nadmiar ciepła ze skóry. Dzięki procesowi szybkiego odprowadzania potu kształtuje się komfortowy mikroklimat. Zastosowane regulowane naramki o ponadprzeciętnej elastyczności, wpływają znacząco na komfort użytkowania. 
Model bielizny spełnia dwie funkcje: profiluje oraz daje optymalny poziom przewiewności. Powietrze dochodzi do skóry i wzmaga proces skutecznego odprowadzania potu. Body zostały wykonane w technologii bezszwowej z wykorzystaniem mikrowłókna z jonami srebra, które skutecznie niwelują rozwój bakterii na skórze. Proces działania ochrony antybakteryjnej jest trwały; jony  nie wypierają się - gdyż są wprowadzone w sam rdzeń włókna. Jest to najskuteczniejsza ochrona antybakteryjna dostępna aktualnie na rynku. Trwała świeżość nawet podczas intensywnego użytkowania. Technologia bezszwowa pozwala na osiągnięcie jeszcze jednego ważnego efektu: bielizna nie odznacza się pod ubraniem. Odpowiednia kompresja dzianiny powoduje przyleganie bielizny do sylwetki. Kolekcja Hanna Style to produkty wyspecjalizowane, funkcjonalne i komfortowe.
Skład: 75% Poliamid (25% Bodyfresh silver, 50% Proclima), 25% Elastan.